HISTORIA

You are here: » HISTORIA

PROBUD Firma Projektowo – Budowlana Tomasz Graf została założona w 2005 roku. W początkowym okresie działalności firma zlokalizowana była w biurze przy ul. Krasińskiego 59D i zajmowała się usługami budowlanymi oraz drobnymi pracami projektowymi na terenie Szczecina.

 

W 2007r. Firmę przeniesiono do nowej siedziby przy ul. Sosnowej 6, gdzie w sposób istotny nastąpił rozwój przedsiębiorstwa na rynek krajowy. Pozyskano nowoczesne oprogramowanie i certyfikaty sprzętowe.

 

W 2010r. Wprowadzono nowoczesny system zarządzania i kontroli przedsiębiorstwem co umożliwiło pozyskanie kluczowych partnerów biznesowych. Rozbudowano system teleinformatyczny. Przedsiębiorstwo rozpoczęło realizację inwestycji remontowych pod wynajem.

 

W 2012r. Uzyskaliśmy świadectwa i koncesje w zakresie projektowania i kierowania robotami ogólnobudowlanymi. Wprowadzono nowe standardy bezpieczeństwa i ergonomii.

 

W 2013r. Powstała Grupa Kapitałowa PROBUD w skład której weszły nowe podmioty:
PROBUD Firma Projektowo – Budowlana Sp. z o.o.
PROBUD Firma Projektowo – Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

 

W chwili obecnej, dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy i klienta awansowaliśmy do grona czołowych firm z branży projektowej w kraju.
Zaprojektowaliśmy ponad 120 obiektów na terenie całego kraju z czego 80% zostało już zrealizowanych. Nagrody i wyróżnienia jakie otrzymaliśmy w wielu konkursach i rankingach potwierdzają naszą pozycję, zarówno na rynku lokalnym jak i krajowym.
Jesteśmy przekonani, że szeroki zakres proponowanych usług, kompleksowa obsługa, fachowe doradztwo oraz doświadczenie jakim dysponujemy są wystarczające do uzyskania Państwa zaufania.