AKTUALNOŚCI

You are here: » AKTUALNOŚCI

CERTYFIKAT SOLIDNA FIRMA ROKU 2015

luty 2016


Nasza firma została wyróżniona certyfikatem Solidna Firma roku 2015. Otrzymanie prestiżowego certyfikatu, poświadcza rzetelność i wiarygodność firmy.

 

Certyfikat Solidna Firma 2015

CERTYFIKAT
SOLIDNA FIRMA
ROKU 2015

Certyfikat Solidna Firma 2015

CERTYFIKAT
SOLIDNA FIRMA
ROKU 2015

 


 

ŚWIADECTWA AKREDYTACJI BEZPIECZEŃSTWA SYSTEMU

grudzień 2015


Na podstawie art. 48 ust. 3 ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o Ochronie Informacji Niejawnych (Dz.U. nr 182, poz. 1228) PROBUD Firma Projektowo – Budowlana Tomasz Graf uzyskała Świadectwa Akredytacji Bezpieczeństwa Systemu Teleinformatycznego przetwarzającego informacje niejawne o klauzuli „POUFNE”.

 

ŚWIADECTWO AKREDYTACJI BEZPIECZEŃSTWA STI

ŚWIADECTWO
AKREDYTACJI
BEZPIECZEŃSTWA
SYSTEMU TI PRO-PF1
PROBUD Tomasz Graf

ŚWIADECTWO AKREDYTACJI BEZPIECZEŃSTWA STI

ŚWIADECTWO
AKREDYTACJI
BEZPIECZEŃSTWA
SYSTEMU TI PRO-PF2
PROBUD Tomasz Graf

 


 

ZAKOŃCZENIE BUDOWY UZDROWISKA ADAM I EWA W ŚWINOUJŚCIU

gudzień 2015


7 grudnia prezes spółki Uzdrowisko Świnoujście (Zachodniopomorskie), Dariusz Śliwiński, otworzył nowy obiekt uzdrowiska „Adam i Ewa”. Koszt realizacji inwestycji wyniósł ponad 8,2 mln zł.

Prace budowlane ruszyły w lutym 2015 roku. Budynek ma 60 komfortowo urządzonych miejsc noclegowych oraz bazę zabiegową. Inwestycja objęła prace w zakresie energetyki, infrastruktury telekomunikacyjnej i badawczo-rozwojowej, zakupu elementów wyposażenia bazy zabiegowej oraz zakupu urządzeń gastronomicznych i hotelowych.

Koszt realizacji projektu, który wpisał się w założenia 5 Osi Priorytetowej RPO WZ na lata 2007-2013 „Turystyka, Kultura i Rewitalizacja”, wyniósł ponad 8,2 mln zł.

W otwarciu uzdrowiska uczestniczyli m.in. Prezydent Miasta Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz oraz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Uzdrowisko ADAM I EWA Swinoujście
Uzdrowisko ADAM I EWA Swinoujście
Uzdrowisko ADAM I EWA Swinoujście
Uzdrowisko ADAM I EWA Swinoujście

 


 

BUDOWA – STRAŻNICA LOTNISKOWA

październik 2015


W październiku 2015r. firma SKANSKA S.A. oddział w Szczecinie zakończyła budowę Strażnicy Lotniskowej w Darłowie. Obiekt zaprojektowany na zlecenie Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Szczecinie.

STRAŻNICA LOTNISKOWA DARŁOWO
STRAŻNICA LOTNISKOWA DARŁOWO
STRAŻNICA LOTNISKOWA DARŁOWO

 


 

PÓŁNOCNA IZBA GOSPODARCZA

wrzesień 2015


Probud Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf od 10 lat jest członkiem firm zrzeszonych w Północnej Izbie Gospodarczej.

Północna Izba Gospodarcza

 


 

Umowa z PFRON

wrzesień 2015


Firma PROBUD zawarła w dniu 05.10.2015 r. umowę z Prezydentem Miasta działającym w imieniu Gminy Miasta Szczecin, z upoważnienia którego działa Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinie na „Dofinansowanie Wyposażenia Stanowiska Pracy Osoby Niepełnosprawnej”.

 


 

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ

sierpień 2015


Prestiżowe wyróżnienie, które zostało przyznane naszej firmie świadczy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według danych Bisnode Polska. Wyróżnieni tym certyfikatem, to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE – Zaledwie 1% firm na polskim rynku może się pochwalić, że znalazło się w gronie najbardziej wiarygodnych firm, w tym nasza firma!